teenused

Veebilehe valmistamine WordPress sisuhaldusele. Anname oma tööle garantii ja soovi korral pakume hooldus- ning haldusteenust.

mida teeme ?!

Alustades lihtsast, sisutekstide ja fotodega kujundatud “ühelehelisest”, kampaania, ürituse või ettevõtte kodulehest, kuni täismõõtmelise E-poeni välja.

Sinna juurde kuulub ka Logo valmistamine, sisutekstide koostamine, lihtsamat sorti sotsiaalmeedia turundus, ning kodulehe hooldus ja haldus.

 

Üheleheküljelised Veebilehed

On sobilikud väiksemamahulistele Kodulehtedele. Väikefirmale, ürituse-/kontserdi tutvustuseks, väheste toodete või teenuste promomiseks jne. Kuna töömaht sellistel lehtedel on väike, siis valmib kiirelt ja on soodne!

Kodulehed Valmiskujundusele

Samuti soodne ja kiirelt valmiv Koduleht neile kellel sisutekste ja fotosid on rohkem lisada. Valime koos Sulle sobiliku kujunduse ja muudame värvid, lisame fotod ja  teksti, paigaldame logo ja faviconi. Nii jääb lõpptulemus isikupärane.

Personaalse kujundusega kodulehed

Erilahendusega Kodulehed teeme nullist. Paneme Sinu ideed ja soovid kirja ning kujundame Kodulehe sulle meelepäraseks. Väljatöötatud firmastiili korral on Erilahendusega koduleht parim valik!

E-poe valmistamine

E-poe teeme WordPress sisuhaldusele, millele lisame WooCommerce e-poe lisamooduli. Erinavad makse- ja tarneviisid ning lisatavad pluginad annavad Sinu E-poele esindusliku funktsionaalsuse!

Kodulehe hooldus

Kui sa ei soovi ise oma veebilehte hooldada siis võid jätta selle Meie hooleks. Teeme regulaarselt veebilehest koopiad, uuendame pluginad, hoiame kodulehe turvalisena. Kokkuvõtte saadame sulle iganädalaselt meilile.

l

Kodulehe haldus

Olukorras, kus sa ise mingil põhjusel oma veebilehte hallata ei soovi, ulatame Sulle oma abikäe. Kokkuleppel lisame ja muudame veebilehe sisu vastavalt sinu tellimusele. Sina ütled, mida ja kuhu ning Meie lisame!

Mida veel ?!

 

g
Otsimootoritele optimeerimine

Teeme sinu veebilehe Google otsimootoris leitavaks.

h
Sisutekstide loomine

Vajadusel kirjutame Sinu toote või teenuse kohta käiva teabe ise.

Klienditugi

Ka kodulehe valmides on teil päästerõngas alati käepärast. Kliendina nõustame teid tasuta!

Tehniline garantii 6 kuud

Veebilehe teemaga tekkinud tehilised probleemid parandame garantiikorras tasuta.

Logo kujundus

Kujundame Logo Sinu veebilehe tarvis.

Google Analythics

Paigaldame Sinu veebilehele  analüütika programmi, et saaksid jälgida statistikat.

1
Ekraanidele kohandatud

Kõik meie valmistatud veebilehed on erinevatele ekraanidele kohandatud!

Sotsiaalmeedia

Liidestame Sinu veebilehe sotsiaalmeedia kanaliga.

WordPress sisuhaldus

WordPress on vabavaraline ja tasuta kasutatav sisuhaldussüsteem (Content Management System ) ehk CMS, mida kasutatakse peamiselt veebilehe haldamiseks.

WordPressi sisuhaldus on väga laialdaste võimalustega, mis muuhulgas võimaldab tõsta ümber veebilehe mooduleid, lisada teemasid, kirjutada ja postitada teksti ning lisada fotosid ning muud meediat.

Lisaprogrammide (pluginate) rohkus, hulgaliselt valmiskujundusi ja suur kogukond on teinud WordPressi enim kasutatavaks sisuhaldussüsteemiks maailmas.

 

 

 

N

Vabavaraline sisuhaldus

N

Lihtne haldusliides

N

Eesti keelne Admin Paneel

N

Lisaprogrammide (pluginate) rohkus

TELEFON
+372 5543 579

Helistan

E-POST
info@kreatiivo.com

Kirjutan

PAINTLESS OÜ
Registrikood:14374052
KMKR nr: EE102042791

Jälgi Meid !