/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

Kodulehe tegemine 

Koduleht on ettevõtte virtuaalne kontor internetis. Nii nagu füüsilist kontorit on vaja aeg ajalt värskendada nii on ka Koduleht tarvis klientidele värskena hoida.

Kiireks ja soodsaks lahenduseks on teha koduleht valmiskujundusele.

koduleht valmiskujundusele

Soovid oma Kodulehe kiiresti ja soodsalt üles saada? Kui “Jah!”, siis on Sinu valikuks valmiskujundus.

Kodulehe valmiskujundus on eelvalmistatud disainiga täisfunktsionaalne veebileht, mida on võimalik seadistada vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele ning seejärel paigutada kliendi serverisse. Olenevalt valmiskujundusest on võimalik paigaldada lehele Sinu logo, muuta värve, kirja tüüpi, lisada tekste ja fotosid, kuid ei saa muuta lehe üldist ülesehitust ja raamistikku.

Valmiskujundusi on saadaval tuhandeid. Mõned neist tasuta, mõned tasulised. Soetades valmiskujunduse usaldusväärsete edasimüüjate juurest on garantii ja funktsionaalsus tagatud. Julgeme soovitada https://themeforest.net/ müügikeskkonda, kus on pakkuda tuhandeid kujundusi WordPress sisuhaldusele.

Meie poolt pakutavaid, tasuta valmiskujundusi saab vaadata siit:

Tasuta Valmiskujundused!

Meil on Sulle erineva disaini ja otstarbega valmiskujundusi . Vali kujundus ja alustame uue projektiga!

Personaalse kujundusega kodulehed

Kui me ei leia Teie projekti tarvis sobivat valmiskujundust, siis on võimalik valmistada Koduleht “erilahendusena”. Arvestama peaks siinjuures, et personaalse kujundusega veebilehtede valmistamine on suurema ajakuluga, sest siis tuleb kogu kujundus valmistada nullist. Samas võib jällegi lõpptulemus olla omanäoline ja just Sinu soovidele vastav.

Erilahenduse puhul ei ole enam takistuseks eelvalmistatud kujundus ja kodulehe raamistik. Võib lasta fantaasial lennata ja tulemuse teeme täpselt sellise nagu sulle sobib.

Kasutame sulle meelepäraseid värve ja kirjafonte. Kui on olemas firma tunnusgraafika, kasutame seda, kui ei, siis võime selle luua. Kasutame vektorgraafika valmiskujundusi või joonistame ise.

 

TELEFON
+372 5543 579

Helistan

E-POST
info@kreatiivo.com

Kirjutan

PAINTLESS OÜ
Registrikood:14374052
KMKR nr: EE102042791

Jälgi Meid !